Turniej Pływacki
Dodane przez atka dnia 22 September 2014 22:35:58
W dniu 20.09.2014 na terenie Krytej Pływalni w Kluczborku przeprowadzono Zawody Pływackie ministrantów i lektorów naszego województwa i województwa śląskiego. Rozegrano 5 konkurencji indywidualnych i sztafetę 4x50m.
Komplet medali złotych zdobyli lektorzy z parafii NSPJ w Kluczborku wygrywając w konkurencjach indywidualnych i sztafecie. Sztafeta wystąpiła w składzie: Grzegorz Smoliński, Paweł Smoliński, Dawid Czyż, Paweł Retinger.
Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie naszej parafii i miasta!
Nagrody, medale i dyplomy trafiły także do parafii w Oleśnie pw. Bożego Ciała, w Opolu-Szczepanowicach pw. św. Józefa i do parafii pw. NSPJ w Raciborzu.


Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborku wyraża podziękowanie dla wszystkich zawodników przybyłych z woj. opolskiego i śląskiego oraz przybyłych wraz z nimi opiekunów. Serdecznie podziękowania składamy Panu Burmistrzowi Miasta Kluczbork, Dyrektorowi OSiR-u w Kluczborku Panu Andrzejowi Olechowi za pomoc w organizacji Zawodów Pływackich dla Młodzieży. Szczególne podziękowania wyrażamy dla Pana Marcina Michalskiego Kierownika Krytej Pływalni w Kluczborku, Pana Krzysztofa Kilińskiego i wszystkich pracowników Pływalni. Dziękujemy Pani Pielęgniarce, menadżerowi, i wszystkim z naszej parafii a zwłaszcza organizatorom z ramienia LSO zaangażowanym w organizację Turnieju! Podziękowania składamy licznym kibicom naszej reprezentacji!

ks. Marcin Utzig

ZDJĘCIA Z TURNIEJU!!!